Všeobecné obchodní podmínky eshopu www.webinarezlouky.cz 

 

Smluvní strany

Provozovatel: Eva Mlčochová, Na Bystřičce 12, Olomouc, 779 00, IČO: 73222313 (neplátce DPH), email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel. 737 84 84 06
Účastník: jakákoliv fyzická nebo právnická osobu registrovaná na webinář
Webinář: vzdělávací akce probíhající online po předchozí registraci a uhrazení účastnického poplatku

Registrace na webinář

Objednávku webináře považuji za potvrzenou kliknutím na tlačítko „Odeslat“" pod formulářem pro zadání údajů o fakturaci. Po přijetí odeslání objednávky obdrží účastník obratem formou e-mailu v PDF podobě informace potřebné k úhradě (objednávku).

Úhrada webináře

Forma platby je možná pouze přes platební bránu ComGate a to úhradou přesměrováníém převodem ve vaší bance.

Storno podmínky

Ke stronu dochází automaticky, pokud zájemce o webinář neuhradí do 7 dnů.

Ochrana autorského práva tvůrců webinářů

Webinář i veškeré materiály a podklady nesmí být bez předchozího písemného souhlasu organizátora jakýmkoli způsobem nahrávány, kopírovány či šířeny.

Informace o odstoupení od smlouvy

Účastník má v souladu s ustanovením § 1829 odst. 1 občanského zákoníku právo odstoupit od kupní smlouvy, a to před prvním prohlédnutím webináře na serveru www.webinarezlouky.cz (je evidováno). Odstoupení od kupní smlouvy musí být Provozovateli odesláno ve lhůtě uvedené v předchozí větě. Pro odstoupení od kupní smlouvy zašle Účastník Provozovateli e-mail na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. s informací o odstoupení.

V případě odstoupení od kupní smlouvy dle předchozího odstavce těchto obchodních podmínek se kupní smlouva od počátku ruší.

V případě odstoupení od kupní smlouvy vrátí Provozovatel Účastníkovi peněžní prostředky přijaté od Účastníka do čtrnácti (14) dnů od odstoupení od kupní smlouvy Účastníkem, a to stejným způsobem, jakým je Provozovatel od Účastníka přijal.

V případech, kdy má Účastník v souladu s ustanovením § 1829 odst. 1 občanského zákoníku právo od kupní smlouvy odstoupit, je Provozovatel také oprávněn kdykoliv od kupní smlouvy odstoupit, a to až do doby zpřístupnění webináře. V takovém případě vrátí Provozovatel Účastníkovi kupní cenu bez zbytečného odkladu, a to bezhotovostně na účet určený Účastníkem.